Edit
Delicious (TV Series 2016– ) Poster

(I) (2016– )

Full Cast & Crew

Series Directed by 

Clare Kilner ... (4 episodes, 2016-2018)
John Hardwick ... (4 episodes, 2017-2018)
Robin Sheppard ... (2 episodes, 2018-2019)
Amit Gupta ... (2 episodes, 2019)

Series Writing Credits  

Dan Sefton ... (creator) (12 episodes, 2016-2019)
Ursula Rani Sarma ... (3 episodes, 2018-2019)
Lee Coan ... (2 episodes, 2018-2019)
Melissa Bubnic ... (1 episode, 2019)

Series Cast  

Iain Glen ...  Leo Vincent 12 episodes, 2016-2019
Dawn French ...  Gina Benelli 12 episodes, 2016-2019
Emilia Fox ...  Sam Vincent 12 episodes, 2016-2019
Tanya Reynolds ...  Teresa Benelli 12 episodes, 2016-2019
Sheila Hancock ...  Mimi Vincent 12 episodes, 2016-2019
Mark Letheren Mark Letheren ...  Dio Tremayne 10 episodes, 2017-2019
Aaron Anthony Aaron Anthony ...  Adam Hesketh 8 episodes, 2017-2019
Ruairi O'Connor Ruairi O'Connor ...  Michael Vincent 7 episodes, 2016-2018
Kemi-Bo Jacobs ...  Suzy 7 episodes, 2016-2018
Risteard Cooper Risteard Cooper ...  James Harley 6 episodes, 2017-2018
Franco Nero ...  Joe Benelli 4 episodes, 2017-2018
Vincent Regan ...  Mason Elliot 4 episodes, 2018-2019
Rhashan Stone ...  Marc Wilson 4 episodes, 2018-2019
Cassie Clare ...  Rhiannon 4 episodes, 2018-2019
Harry Taurasi ...  Franco 3 episodes, 2016-2017
Pandora Colin ...  Marilyn Hicks / ... 3 episodes, 2017-2018
Vinette Robinson ...  Rosa 3 episodes, 2016-2017
Claudia Harrison ...  Dr. Janice Woods 3 episodes, 2019
Muirenn Brady Muirenn Brady ...  Poppy 3 episodes, 2017-2018
Christian Roe Christian Roe ...  Mr. Baron 3 episodes, 2017-2018
Obi Abili Obi Abili ...  Reverend Norton 3 episodes, 2016-2017
Peter Pacey ...  Michelin Man 2 episodes, 2016-2017
Aidan McArdle ...  Jonathan Jones 2 episodes, 2017-2018
Hetti Bywater ...  Daisy 2 episodes, 2016-2017
Bruno Correia Bruno Correia ...  Tony Wilson 2 episodes, 2018-2019
Jonathan Jaynes ...  Clyde Palmer 2 episodes, 2016-2017
Christabel Muir Christabel Muir ...  Café Waitress 1 episode, 2017
Savannah Haynes Savannah Haynes ...  Young Gina 1 episode, 2018
Federico Zanni ...  Fisherman 1 1 episode, 2019
Matt Grocock Matt Grocock ...  Wine Waiter 1 episode, 2019
Enzo Squillino Jr. ...  Fisherman 2 1 episode, 2019
Nicholas Woodeson ...  Allen Billington 1 episode, 2017
Ed Coleman ...  Estate Agent 1 episode, 2017
Tegen Short Tegen Short ...  Pippa 1 episode, 2018
Grace Stone Grace Stone ...  Emily Thomas 1 episode, 2019
Elaine Claxton ...  Jan Billington 1 episode, 2017
Maisie Hibell Maisie Hibell ...  Baby Teresa 1 episode, 2019
Elaine Caulfield ...  Taxi Driver 1 episode, 2017
James Doherty ...  Greg - Recovery Man 1 episode, 2017
Erich Redman ...  Swiss Man 1 episode, 2017
Jo Neary Jo Neary ...  PC Wendy Rhodes 1 episode, 2018
Viva Seifert ...  Rachel (Bidder) 1 episode, 2018
Emerson Pike Emerson Pike ...  Courier 1 episode, 2019
Melanie Gray ...  Doctor 1 episode, 2017
Rebecca Hulbert Rebecca Hulbert ...  Nurse 1 episode, 2017
Geoffrey Bersey Geoffrey Bersey ...  Bidder 2 1 episode, 2018
Roger Barclay ...  Maître D' 1 episode, 2016
Mark Roper ...  Paramedic 1 episode, 2017
Georgina Rylance ...  Matty 1 episode, 2017
Dean Andrews ...  Steven Green 1 episode, 2018
Kulvinder Ghir ...  Mohan 1 episode, 2019
Ned Porteous ...  Will 1 episode, 2016
Kate Rawson Kate Rawson ...  Nurse 1 episode, 2017
Lolita Chakrabarti ...  Riya Verma 1 episode, 2018
Soo Drouet Soo Drouet ...  Celebrant 1 episode, 2018
Sue Ferguson Sue Ferguson ...  Mrs. Kerridge 1 episode, 2018
Cathy Belton ...  Keira 1 episode, 2019
Edward Rowe ...  Duncan 1 episode, 2016
Sam Hoare ...  Harry 1 episode, 2017
Tony Turner Tony Turner ...  Robert 1 episode, 2017
Black Friday Black Friday ...  Wedding Band 1 episode, 2018
Benjamin Sarpong-Broni ...  Omar 1 episode, 2018
Mary Stockley ...  Allie Brooks 1 episode, 2018
Sarah Ball Sarah Ball ...  Dr. Maya Green 1 episode, 2019
Andrew Bird Andrew Bird ...  Penrose Valet 1 episode, 2019
Martin Reeve Martin Reeve ...  Andrew 1 episode, 2019
Sarah Smart ...  Anna 1 episode, 2018
Rebekah Manning ...  Sonographer 1 episode, 2019
Kathryn Shenton ...  Angela 1 episode, 2019
Thembi Buthelezi Thembi Buthelezi ...  Nurse 1 episode, 2019
Linda Marlowe ...  Lillian 1 episode, 2019
Eileen Walsh ...  Marianne Khan 1 episode, 2016
Paul Clayton Paul Clayton ...  Trevelyn 1 episode, 2017
Caroline Lee-Johnson ...  Sarah Coker 1 episode, 2017
Sharon Cherry Ballard ...  Nurse Wanda 1 episode, 2019
Mary Woodvine Mary Woodvine ...  Nurse Victoria 1 episode, 2016
Debbie Korley Debbie Korley ...  Anita Coker 1 episode, 2017
Joanna David ...  Gertrude 1 episode, 2019
Haunt The Woods Haunt The Woods ...  Band 1 episode, 2016
James Woolley James Woolley ...  Sir Henry 1 episode, 2017
Colin Matthews Colin Matthews ...  Family member (2017) unknown episodes
Mathew Sprake Mathew Sprake ...  Paramedic (2017) unknown episodes
Abi Yates Abi Yates ...  Paramedic (2017) unknown episodes
Shane Rawlings Shane Rawlings ...  Penrose Waiter / ... (uncredited) 5 episodes, 2017-2019
Guillaume Rivaud ...  Party Guest / ... (uncredited) 3 episodes, 2017-2019
Henry Austwick Henry Austwick ...  Restaurant Waiter (uncredited) 1 episode, 2016
Will Husbands ...  Waiter (uncredited) 1 episode, 2017
Colin Murtagh ...  Best Man (uncredited) 1 episode, 2017
John Capel John Capel ...  Wedding Guest (uncredited) 1 episode, 2018
Sandra Capel Sandra Capel ...  Wedding Guest (uncredited) 1 episode, 2018
Stuart Davidson Stuart Davidson ...  Wedding Guest (uncredited) 1 episode, 2018
Matt Tyzack Matt Tyzack ...  Businessman (uncredited) 1 episode, 2018

Series Produced by 

Phillippa Giles ... executive producer / producer (12 episodes, 2016-2019)
Mike O'Regan ... line producer (12 episodes, 2016-2019)
Dan Sefton ... executive producer / associate producer (10 episodes, 2016-2019)
Anna Ferguson ... executive producer (8 episodes, 2016-2018)
Anne Mensah ... executive producer (8 episodes, 2016-2018)
Morenike Williams ... producer / co-producer (8 episodes, 2016-2018)
Aileen McIntosh ... post producer (4 episodes, 2017-2018)
Muirinn Lane Kelly ... executive producer (4 episodes, 2018-2019)
Ursula Rani Sarma ... executive producer (4 episodes, 2018-2019)

Series Music by 

Rob Lane ... (8 episodes, 2016-2018)

Series Cinematography by 

Jamie Cairney ... (4 episodes, 2016-2017)
Robin Whenary ... (4 episodes, 2018-2019)
Rasmus Arrildt ... (2 episodes, 2017-2018)
Toby Moore ... (2 episodes, 2018)

Series Film Editing by 

Mike Jones ... (2 episodes, 2016-2017)
David Yardley ... (2 episodes, 2017-2018)
Peter Oliver ... (2 episodes, 2017)
Xavier Russell ... (2 episodes, 2018-2019)
Al Morrow ... (2 episodes, 2018)
Ian Davies ... (2 episodes, 2019)

Series Casting By 

Rebecca Wright ... (8 episodes, 2017-2019)
Sarah Crowe ... (4 episodes, 2016-2017)

Series Production Design by 

Antonia Lowe ... (4 episodes, 2016-2017)
Andrew Purcell ... (4 episodes, 2017-2018)
Anthony Ainsworth ... (4 episodes, 2018-2019)

Series Art Direction by 

Abbie Bellwood ... (4 episodes, 2016-2017)
Bill Brown ... (4 episodes, 2017-2018)
Jane Broomfield ... (4 episodes, 2018-2019)
Louise Lannen ... (2 episodes, 2018-2019)

Series Set Decoration by 

Freya Haak ... (4 episodes, 2016-2017)

Series Costume Design by 

Rebecca Hale ... (12 episodes, 2016-2019)

Series Makeup Department 

Robert Frampton ... makeup designer / hair designer (8 episodes, 2016-2018)
Cassie O'Brien Pollard ... hair supervisor / makeup supervisor / senior make-up artist (8 episodes, 2016-2018)
Paula Mann ... key hair stylist / key makeup artist / hair supervisor / makeup supervisor (5 episodes, 2016-2018)
Amy Stewart ... make-up and hair / hair stylist / makeup artist (4 episodes, 2016-2017)
Federica Adorno ... makeup trainee / hair trainee (4 episodes, 2017-2018)
Prisca Hofer ... hair artist / makeup artist (4 episodes, 2017-2018)
Heather Manson ... personal hair: Dawn French / personal makeup: Dawn French / hair stylist: Dawn French / makeup artist: Dawn French (4 episodes, 2017-2018)
Kylie Jonkman ... makeup and hair assitant (3 episodes, 2019)
Mariona Trias ... Crowd hair and makeup artist (2 episodes, 2018-2019)
Ivy Sullivan ... hair stylist / makeup artist (2 episodes, 2018)
Sam Bear ... additional makeup artist (1 episode, 2016)
Gillie Thomas ... additional makeup artist (1 episode, 2016)
Natasha Vincent ... junior hair and makeup crowd (1 episode, 2019)
Sarah Spears ... makeup artist: makeup & hair daily (uncredited) (2 episodes, 2018)

Series Production Management 

Moira Brophy ... post-production supervisor (8 episodes, 2016-2018)
Bianca Gavin ... production manager: Sky (8 episodes, 2016-2018)
Greg Harris ... production manager (8 episodes, 2017-2019)
Jo Kay ... head of production (4 episodes, 2017-2018)
Dan Haslam ... unit manager (3 episodes, 2017-2018)
Matt Mirrington ... unit manager (1 episode, 2016)

Series Second Unit Director or Assistant Director 

Sophie Hebron ... second assistant director (5 episodes, 2016-2019)
Alexander Lloyd ... third assistant director (4 episodes, 2017-2018)
Gemma Wright ... second assistant director (4 episodes, 2017-2018)
Michael Altoft ... crowd assistant director (4 episodes, 2018-2019)
Hanna Haffenden ... third assistant director (4 episodes, 2018-2019)
Paul Judges ... first assistant director (3 episodes, 2016-2018)
Andrew Perry ... first assistant director (2 episodes, 2018-2019)
Malcolm Davies ... first assistant director (2 episodes, 2018)
Liam Thornton ... assistant director (2 episodes, 2018)
Gareth Tandy ... first assistant director (2 episodes, 2019)
Heidi Gower ... third assistant director (1 episode, 2016)

Series Art Department 

Carmelo Grasso ... standby props (8 episodes, 2016-2019)
Chris Allen ... property master (8 episodes, 2016-2018)
Emily Meech ... assistant buyer / petty cash buyer (7 episodes, 2016-2018)
James Brooker ... prop storeman / props storeman / dressing props (7 episodes, 2017-2019)
Craig Swinford ... dressing props (5 episodes, 2016-2018)
Luke Anstiss ... dressing props / set dresser (4 episodes, 2016-2017)
Helen Atherton ... stand by art director / standby art director (4 episodes, 2016-2017)
Timmy Ayers ... set dresser (4 episodes, 2016-2017)
Ian Bruce ... props (4 episodes, 2016-2017)
Alan Maull ... construction manager / contruction manager (4 episodes, 2016-2017)
Harriet Beasley ... production buyer (4 episodes, 2017-2018)
Grant Brain ... construction manager (4 episodes, 2017-2018)
Will Cann ... standby props (4 episodes, 2017-2018)
Alex Cayzer ... art department assistant (4 episodes, 2017-2018)
Danny Clements ... standby props (4 episodes, 2017-2018)
Stuart Frift ... dressing props (4 episodes, 2017-2018)
Rachael Jones ... stand-by art director (4 episodes, 2017-2018)
Calum O'Connor ... dressing props (4 episodes, 2017-2018)
Leanda Goodhall ... props buyer (4 episodes, 2018-2019)
Katie Piper ... standby art director (4 episodes, 2018-2019)
Lucy Walker ... Assistant Food Stylist (4 episodes, 2018-2019)
Simon Garrett ... dressing props (3 episodes, 2017-2018)
Henry Simmons ... art department assistant (3 episodes, 2019)
Sadie Fitz ... painter (1 episode, 2016)
Annabel Hodgkinson ... art department assistant (1 episode, 2016)
Fletcher Jarvis ... set dresser (1 episode, 2016)
Bonar Maull ... carpenter (1 episode, 2016)
Carol Maull ... scenic painter (1 episode, 2016)
Lucy Maull ... painter (1 episode, 2016)
Alice Russell ... graphic designer (1 episode, 2016)
Geoff Stainthorp ... carpenter (1 episode, 2016)
Kate Stainthorp ... painter (1 episode, 2016)
Emily Meech ... petty cash buyer (1 episode, 2017)

Series Sound Department 

Ben Brazier ... dialogue editor (12 episodes, 2016-2019)
Richard Straker ... re-recording mixer (12 episodes, 2016-2019)
Vicente Villaescusa ... sound effects editor (10 episodes, 2016-2019)
Joe Carey ... boom operator / sound maintenance engineer (8 episodes, 2016-2018)
Giancarlo Dellapina ... sound recordist (8 episodes, 2016-2018)
James Drake ... adr mixer (4 episodes, 2016-2017)
Sophia Hardman ... foley editor (4 episodes, 2016-2017)
Gwendolen Sena ... assistant sound / sound mixer: second unit (4 episodes, 2016-2017)
Loveday Harding ... sound maintenance engineer (4 episodes, 2017-2018)
Blair Jollands ... sound effects editor (4 episodes, 2017-2018)
Ben Cross ... foley mixer (4 episodes, 2018-2019)
Gibran Farrah ... adr mixer (4 episodes, 2018-2019)
John Mooney ... Production sound mixer / production sound mixer (4 episodes, 2018-2019)
Ian Waggott ... foley artist (4 episodes, 2018-2019)
Ken Galvin ... adr mixer (3 episodes, 2018)
Garret Farrell ... adr mixer (2 episodes, 2017-2018)
Tom Marwick ... sound maintenance engineer (2 episodes, 2017-2018)
Chris Durfy ... sound mixer: second unit (2 episodes, 2017)
Thomas Markwick ... additional sound assistant (2 episodes, 2017)
Joe Morley ... foley artist (2 episodes, 2018)
Andrew Wade ... adr mixer (2 episodes, 2018)

Series Special Effects by 

Graham Brown ... special effects supervisor (4 episodes, 2017-2018)
Steve Bowman ... special effects (1 episode, 2016)

Series Visual Effects by 

Nick Timms ... digital compositor (3 episodes, 2018)
Sally Goldberg ... visual effects artist (1 episode, 2016)
Ivor Middleton ... visual effects artist (1 episode, 2019)

Series Stunts 

Jamie Edgell ... stunt coordinator (5 episodes, 2016-2018)
Al Holland ... stunt performer (1 episode, 2016)
Nick Chopping ... stunt coordinator (1 episode, 2018)

Series Camera and Electrical Department 

Chris Davies ... gaffer (12 episodes, 2016-2019)
Philip George ... aerial filming / drone pilot (12 episodes, 2016-2019)
Mark Keeling ... electrician (9 episodes, 2016-2019)
Benet Allen ... aerial filming (8 episodes, 2016-2018)
Chai Rolfe ... camera trainee / second assistant camera (8 episodes, 2017-2019)
John Hembrough ... steadicam operator / b camera operator (6 episodes, 2017-2019)
Dave Cornelius ... electrician (5 episodes, 2016-2018)
Jay Handscomb ... key rigger / rigger (5 episodes, 2016-2018)
Charlie Cowper ... jib camera grip (4 episodes, 2016-2017)
Ilana Garrard ... steadicam operator / second assistant camera (4 episodes, 2016-2017)
Garry Owen ... best boy (4 episodes, 2016-2017)
Natalie Theobald ... digital imaging technician (4 episodes, 2016-2017)
Alex Webb Allen ... assistant grip (4 episodes, 2016-2017)
Keziah Armstrong ... grip trainee (4 episodes, 2017-2018)
Jamie Coupland ... camera trainee (4 episodes, 2017-2018)
Sean Guthrie ... assistant digital imaging technician (4 episodes, 2017-2018)
Christopher Owen Kiley ... electrician (4 episodes, 2017-2018)
Cameron Lovegrove ... key grip (4 episodes, 2017-2018)
Jack Metcalfe ... b camera grip (4 episodes, 2017-2018)
Michael Pentney ... digital image technician (4 episodes, 2017-2018)
Laura Radford ... still photographer (4 episodes, 2017-2018)
Alex Van Heerden ... second assistant camera: a camera (4 episodes, 2017-2018)
Damien Walsh ... focus puller: "b" camera (4 episodes, 2017-2018)
Matthew Waving ... focus puller: "a" camera (4 episodes, 2017-2018)
Lisa Wiik ... clapper loader: "b" camera (4 episodes, 2017-2018)
Dan Wolsey ... electrician (4 episodes, 2017-2018)
David Agha-Rafei ... first assistant camera (4 episodes, 2018-2019)
Richard Gordon Charles Anderson ... best boy (4 episodes, 2018-2019)
Juan Bueno ... key grip (4 episodes, 2018-2019)
John Crooks ... electrician (4 episodes, 2018-2019)
Alistair Holloway ... digital imaging technician: additional (4 episodes, 2018-2019)
Morgan Lowndes ... camera operator: "b" camera, dailies / steadicam operator: dailies (4 episodes, 2018-2019)
Alix Milan ... digital imaging technician (4 episodes, 2018-2019)
Lina Rasmussen ... second assistant camera: "b" camera, dailies (4 episodes, 2018-2019)
Amanda Searle ... still photographer (4 episodes, 2018-2019)
Paul Mark Synnott ... grip assistant (4 episodes, 2018-2019)
Carl Ward-Reid ... camera trainee (4 episodes, 2018-2019)
Simon Priestman ... crane operator / jimmy jib operator (3 episodes, 2017-2019)
Steve Fox ... electrician (3 episodes, 2017-2018)
Owen Richards ... best boy (3 episodes, 2017-2018)
Mackenzie Dodd ... camera trainee: dailies (3 episodes, 2018-2019)
Sean Fox ... second assistant camera (2 episodes, 2016-2017)
Alex Parish ... second assistant camera / first assistant camera (2 episodes, 2016-2017)
Robert Viglasky ... still photographer (2 episodes, 2017-2018)
Robbie Jones ... second assistant camera: 'a' camera (2 episodes, 2017)
Alf Tramontin ... steadicam operator (2 episodes, 2018-2019)
David Pimm ... additional photography (2 episodes, 2019)
Adam Cheetham ... key grip (1 episode, 2016)
Jason Fletcher ... practical electrician (1 episode, 2016)
Mike Hogan ... still photographer (1 episode, 2016)
Mike Sherno ... genny operator (1 episode, 2016)
Scott Smallwood ... electrician (1 episode, 2016)
Chris Walmsley ... b focus puller (1 episode, 2016)
Sarah Gardiner ... first assistant camera (1 episode, 2017)
Simon Weekes ... camera operator (1 episode, 2018)
Emilio Schlappi ... steadicam operator: second unit (1 episode, 2019)

Series Casting Department 

Sophie Parrott ... casting associate (5 episodes, 2016-2018)

Series Costume and Wardrobe Department 

Aimee Callaway ... costume supervisor (5 episodes, 2016-2018)
Jocelyn Creighton ... standby costume (5 episodes, 2016-2018)
Amanda Brothwell ... standby costume / costume stand by (4 episodes, 2017-2018)
Molly Langford ... costume trainee (4 episodes, 2017-2018)
Cat Moore ... costume trainee (4 episodes, 2018-2019)
Ellie Muir ... costume trainee (3 episodes, 2018)
Freya Edmondson ... costume trainee (1 episode, 2016)
Amanda Hembrough ... additional dresser (1 episode, 2016)
Natalia Georgiadou ... wardrobe (1 episode, 2017)

Series Editorial Department 

Dan Coles ... colourist (12 episodes, 2016-2019)
Nick Timms ... on-line editor (7 episodes, 2017-2019)
Chris Ricketts ... assistant editor (4 episodes, 2017-2018)
Kate McCoid ... first assistant editor (2 episodes, 2016-2017)
Kane Williams ... assistant editor (2 episodes, 2018-2019)

Series Location Management 

Dan Haslam ... unit manager / location assistant / location scout (12 episodes, 2016-2019)
Matt Mirrington ... assistant location manager / unit manager (11 episodes, 2017-2019)
Johnny Bamford ... location manager (9 episodes, 2016-2019)
Lizy Drinkwater ... location assistant (5 episodes, 2017-2019)

Series Music Department 

Richey Rynkowski ... additional programming / composer assistant (4 episodes, 2016-2017)
Jonny Sims ... orchestrator (4 episodes, 2016-2017)

Series Script and Continuity Department 

Pat Tookey-Dickson ... script supervisor (12 episodes, 2016-2019)
Ella Tayler Baron ... assistant script editor / Script Editor (10 episodes, 2017-2019)
Nawfal Faizullah ... script editor (8 episodes, 2016-2018)

Series Transportation Department 

Michael Geary ... action vehicle coordinator / action vehicle supplier: Motorhouse (8 episodes, 2016-2018)
Ali Porter ... unit driver (4 episodes, 2016-2017)
Anneliese Noaks ... driver (3 episodes, 2018)
Josh Clements ... unit driver (1 episode, 2016)

Series Other crew 

Lucinda Baird ... production secretary / cashier (12 episodes, 2016-2019)
Stephanie Barker ... unit nurse (8 episodes, 2016-2018)
Steve Monchar ... production accountant (8 episodes, 2017-2019)
Sophie-Anna Taylor ... floor runner / base runner (5 episodes, 2016-2018)
Kathryn Anderson ... floor runner (4 episodes, 2016-2017)
Alex Cayzer ... production assistant (4 episodes, 2016-2017)
Sophie Cook ... travel secretary (4 episodes, 2016-2017)
Greg Harris ... production coordinator (4 episodes, 2016-2017)
Rachel Hennessy ... production secretary (4 episodes, 2016-2017)
Richard Hyland ... production accountant (4 episodes, 2016-2017)
Fraser Malcolm ... floor runner (4 episodes, 2016-2017)
Geoffrey Odds ... assistant accountant (4 episodes, 2016-2017)
Novenka Bailey ... cashier (4 episodes, 2017-2018)
Morgan Blackmore ... assistant accountant (4 episodes, 2017-2018)
Christopher Chambers-Smith ... runner (4 episodes, 2017-2018)
Georgia Hall ... production assistant (4 episodes, 2017-2018)
Robin Jiro Hall ... production coordinator (4 episodes, 2017-2018)
Muirinn Lane Kelly ... head of development (4 episodes, 2017-2018)
Emma Clifford ... production assistant (4 episodes, 2018-2019)
Fiona Harper ... production coordinator (4 episodes, 2018-2019)
Luke Tolen ... base pa (4 episodes, 2018-2019)
Tommy Winchester ... production assistant (4 episodes, 2018-2019)
Caroline Pope ... choreographer (3 episodes, 2018)
Sam Parnell ... floor runner (2 episodes, 2017-2018)
Nathaniel Christian-John ... base runner (1 episode, 2016)
Lisa Heathcote ... home economist (1 episode, 2018)
Richard Woolford ... banking services provided by (uncredited) / bank financing provided by (uncredited) (7 episodes, 2018-2019)
Andrew Nile ... Intern (uncredited) (2 episodes, 2017-2018)

See also

Release Dates | Official Sites | Company Credits | Filming & Production | Technical Specs

Contribute to This Page


Recently Viewed